Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Poniżej zamieszczamy krótki opis naszego weselnego składu oraz materiał promocyjny wyemitowany w "Pytaniu na śniadanie" w TVP2. Wszystkich Państwa zainteresowanych nagraniami z prowadzonych przez nas wesel i imprez oraz szczegółami dotyczącymi współpracy zapraszamy na spotkanie do naszego biura.

Dzieląc się zdobytym na przestrzeni ostatnich lat doświadczeniem proponujemy profesjonalną obsługę muzyczną, eleganckie prowadzenie oraz efektowną obsługę techniczną Państwa wesela.

Zdając sobie sprawę, że wesele organizuje się ten jeden raz w życiu i najczęściej jest to największa organizowana impreza, warto powierzyć współpracę doświadczonej firmie.

Rocznie obsługujemy ponad 100 imprez, z czego co najmniej co 5-ta to wesele.

Wesela prowadzimy w stałym składzie:

Łukasz Kiełczewski – doświadczony DJ, prezenter muzyczny. Setki przeprowadzonych imprez dla wszystkich możliwych grup wiekowych pozwalają mu wyczuwać gust muzyczny każdego gościa i zawsze dostosowywać muzykę do sytuacji na parkiecie.

Patryk Bartoszewski - Konferansjer, lektor, aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. Prowadził regularne audycje w Radiu Bajka, a jego głos można usłyszeć także w wielu produkcjach rodzimych (audiobooki), jak i międzynarodowych (dubbing dla Warner Bros).

Muzyka na prowadzonych przez nas weselach to uniwersalny mix opierający się w głównej mierze na utworach tanecznych lat 70/80/90 w połączeniu z muzyką współczesną, zawierającą także największe hity ostatnich list przebojów. Nie brakuje nigdy również muzyki polskiej, włoskiej i francuskiej, na co czekają wszyscy rodzice i wujkowie Pary Młodej!

Kultura osobista, radiowy głos i wieloletnie doświadczenie to najważniejsze cechy naszego konferansjera-wodzireja. Prowadzi on wesele już od samego wejścia gości na parkiet, witając, zapraszając do stołu, sugerując tańce i zabawy weselne oraz zachęcając do wspólnej zabawy wszystkich gości.

UWAGA! Repertuar muzyczny oraz scenariusz wesela (wraz z zabawami) konsultujemy oraz ustalamy zawsze indywidualnie dla każdej imprezy!

Nasza obsługa techniczna przyjęcia zawiera profesjonalne nagłośnienie sal (kolumny aktywne min. 500W, mikrofony bezprzewodowe, odtwarzacze i mikser DJ‘ski) oraz efektowe i dekoracyjne oświetlenie.

Jesteśmy legalnie działającą firmą, posiadającą własny park nowoczesnych urządzeń estradowych oraz pełne zaplecze logistyczno-transportowe
wraz z doświadczoną kadrą techników.

Co to właściwie oznacza i jakie ma znaczenie dla Pary Młodej?

-       bezpieczeństwo – firma posiada wykupione OC oraz licencję DJ’ską, która opłacana jest co roku takim instytucjom jak ZAIKS, STOART i ZPAV.

-       nowoczesne urządzenia audio i oświetleniowe, które w sezonie pracują na bankietach oraz imprezach plenerowych - to te eventy wymagają na nas najwyższej klasy i jakości sprzętu

O zadowoleniu ze współpracy świadczą zadowolone Pary Młode, które wielokrotnie przekazują kontakt do naszej firmy swoim rodzinom i przyjaciołom.

" Dziękujemy bardzo za super oprawę muzyczną i wspaniałe prowadzenie podczas naszego przyjęcia weselnego. Było rewelacyjnie! Potrafił Pan ,,wyciągnąć" do tańca i starszych i młodszych, a nawet mój mąż, ku mojej radości dużo tańczył:) Mieliśmy szczęście, że Pana znaleźliśmy i miał Pan wolny termin. Życzymy wszystkiego najlepszego!
Pozdrawiamy serdecznie
Iwona i Paweł-Żona i Mąż 🙂 "

Poniżej prezentujemy materiał z wizyty TVP2 w naszym biurze:

O zabawach weselnych z przymrużeniem oka (takich jak te na nagraniu nie proponujemy! :))

Zapraszamy do kontaktu e-mailowego (w odpowiedzi przesyłamy ofertę) oraz do telefonicznych i osobistych konsultacji w naszym biurze w centrum Warszawy.

tel. 797 934 904

Biuro tel. 22 296 21 28

ul. Chmielna 73B/15
00-801 Warszawa

(prosimy o wcześniejsze umawianie spotkań)

Comments are closed.