Oświetlenie

 • Oświetlenie konferencji

  Oświetlenie konferencji

  Profesjonalne oświetlenie na konferencjach, kongresach, eventach firmowych

  Czytaj więcej

 • Oświetlenie koncertowe

  Oświetlenie koncertowe

  Profesjonalne efektowe oświetlenie koncertów i imprez plenerowych, realizacja riderów, multimedia

  Czytaj więcej

 • Oświetlenie eventowe

  Oświetlenie eventowe

  Z pomocą odpowiednio dobranego oświetlenia eventowego, nadamy klimatu każdej przestrzeni

  Czytaj więcej

 • Projekcja logotypów

  Projekcja logotypów

  Statyczna i ruchoma projekcja logotypów klienta wewnętrzna i zewnętrzna, projekcje multimedialne

  Czytaj więcej

 • Oświetlenie zewnętrzne

  Oświetlenie zewnętrzne

  Oświetlenie zewnętrzne: architektoniczne, elewacyjne, nietypowe realizacje

  Czytaj więcej

 • Oświetlenie sal weselnych

  Oświetlenie sal weselnych

  Z pomocą oświetlenia, potrafimy nadać niezapomnianego klimatu i nastroju w każdym obiekcie weselnym

  Czytaj więcej

Więcej

Oświetlenie imprez

W Art Solutions oferujemy klientom profesjonalne oświetlenie imprez – Warszawa jest naszą siedzibą, ale obsługujemy również klientów z innych miejscowości w województwie mazowieckim. Posiadamy zawansowany sprzęt pozwalający nam na uzyskanie spektakularnych efektów świetlnych w trakcie każdego eventu – razem z nami mogą mieć Państwo pewność, że wydarzenie będzie oświetlone tak, jak powinno!

Oświetlenie imprez - zewnętrzne

Świadczymy usługi oświetlenia w następującym zakresie:

- oświetlenie koncertowe – na zewnątrz i we wnętrzach

- oświetlenie eventowe – bankietów, gal, targów i innych eventów

- oświetlenie logotypów – statyczne i ruchome projekcje

- oświetlenie zewnętrzne – architektoniczne, elewacyjne

Kompleksowa obsługa

Zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas wielu imprez to właśnie oświetlenie jest tym, co podkreśla ich wyjątkowy charakter, pomaga kreować zdarzenia i budować nastrój, dlatego też wszystkim z naszych klientów oferujemy także wysokiej jakości wyposażenie wraz z kompleksową obsługę naszych specjalistów.

Oświetlenie imprez - koncertowe

Nasi realizatorzy oświetlenia to eksperci w swojej dziedzinie. Są w stanie zaprojektować oświetlenie Państwa wydarzenia, dopasowując je do jego charakteru, aby wydobyć to, co najlepsze, a także zadbają o całe wydarzenie także podczas zabawy. Jesteśmy do dyspozycji także wtedy, gdy pojawiają się nietypowe życzenia – chcemy, aby każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony z tego, co możemy mu zaoferować.

Niezależnie od tego, jaki ma być plan oraz specyfika organizowanego przez Państwa wydarzenia, my jesteśmy gotowi do pomocy i będziemy mogli zadbać o nie pod każdym względem. To spowodowało, że dzisiaj jesteśmy jednym z liderów w branży i mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wielu prestiżowych przedsięwzięciach.

Nowoczesne oświetlenie imprez i eventów to nasza specjalność

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, które pozwala nam na realizowanie oświetlenia na różnego rodzaju imprezach. Nasz park urządzeń obejmuje między innymi oświetlenie konwencjonalne w formie reflektorów, urządzenia LED pozwalające na uzyskanie różnych kolorów oświetlenia, oprawy inteligentne ruchome, także oferujemy stroboskopy i dostarczamy konsolety i konstrukcje przeznaczone pod realizację systemów oświetleniowych podczas eventów.

Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom każdego z naszych klientów, dlatego też jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące świadczonych przez nas usług oświetleniowych i innych usług w naszej firmie, pozostajemy całkowicie do dyspozycji i będziemy mogli doradzić optymalne rozwiązania, które będą dopasowane do charakteru eventu i będą mieściły się w określonym budżecie.

Na stronie mogą Państwo znaleźć pełną gamę dodatkowych informacji związanych z naszymi usługami realizacji oświetlenia podczas eventów wraz z galerią, która, mamy nadzieję, zachęci Państwa do skorzystania z naszej pomocy w tym właśnie zakresie. Z naszych usług skorzystało już wiele firm i instytucji – z referencjami mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie internetowej.

Art Solutions – oświetlenie imprez w Warszawie – zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą zaprezentowaną na stronie!