Nagłośnienie

Nagłośnienie Imprez

Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie imprez – Warszawa i dla okolicznych miejscowości. Dobieramy odpowiedni rodzaj wyposażenia do charakteru wydarzenia oraz potrzeb naszych klientów, dlatego każdy event wraz z nami jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach pod kątem nagłośnieniowym.

Organizujemy nagłośnienie imprez takich jak:

 • konferencje biznesowe i naukowe
 • bankiety, gale i bale
 • zabawy plenerowe
 • koncerty i festiwale

Wykonujemy nagłośnienie zarówno w salach, jak i w plenerze. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem i zatrudniamy doświadczonych realizatorów i akustyków. Także współpracujemy z zespołami muzyczny i tanecznymi.

 • Nagłośnienie koncertowe

  Nagłośnienie koncertowe

  Profesjonalne nagłośnienie koncertów i wszelkiego rodzaju imprez plenerowych

  Czytaj więcej

 • Nagłośnienie konferencyjne

  Nagłośnienie konferencyjne

  Profesjonalne nagłośnienie konferencji, kongresów, eventów firmowych

  Czytaj więcej

Więcej

Nagłośnienie imprez

Podczas każdego wydarzenia odpowiednie nagłośnienie jest niezbędne – to dzięki niemu uczestnicy mogą słyszeć siebie nawzajem czy dobrze bawić się w rytm muzyki. Właśnie dlatego w naszej firmie Art Solutions oferujemy klientom profesjonalne nagłośnienie imprez – Warszawa to miasto, na którym koncentrujemy swoją działalność, ale również jesteśmy do dyspozycji w innych miejscowościach – mamy nadzieję, że uda nam się spełnić wszystkie Państwa wymagania!

Nagłośnienie imprez - koncertowe

Zajmujemy się nagłośnieniem imprez takich jak:

- konferencje biznesowe i naukowe

- bankiety, gale i bale

- koncerty i festiwale

- zabawy plenerowe

i wielu innych

Ogromne doświadczenie to nasz atut

Niezależnie od planowanego przez Państwa wydarzenia jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Braliśmy udział już w wielu różnych przedsięwzięciach, zarówno tych plenerowych, jak i również w przestrzeniach zamkniętych, dlatego też jesteśmy w stanie dobrać takie wyposażenie oraz parametry sprzętowe, które będą gwarantowały najlepsze nagłośnienie.

Selekcjonujemy takie wyposażenie nagłośnieniowe, które odpowiada indywidualnym potrzebom naszych klientów i organizowanych przez nich wydarzeń, co powoduje, że razem z nami każdy event jest dopracowany w najmniejszych detalach pod kątem nagłośnieniowym.

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych akustyków i realizatorów, którzy dobiorą najlepsze rozwiązania dla optymalnego efektu dźwiękowego w danym miejscu. Także współpracujemy z zespołami muzycznymi i tanecznymi, dlatego jeżeli potrzebują Państwo pomysłu na uatrakcyjnienie danego wydarzenia, jesteśmy gotowi do pełnej pomocy.

Nagłośnienie imprez z nami zawsze jest udane

Aby oferować nagłośnienie imprez na najwyższym poziomie, posiadamy nowoczesne zaplecze sprzętowe, które stale udoskonalamy, aby gwarantowało ono najlepszą jakość dźwięku. Dysponujemy nagłośnieniem konferencyjnym składającym się z wysokiej klasy kolumn, mikrofonów, mikroportów oraz mikserów, a także nagłośnieniem koncertowym, które obejmuje specjalistyczne systemy liniowe, miksery cyfrowe, monitory odsłuchowe oraz peryferia.

Nagłośnienie imprez - konferencyjne

Powyższe wyposażenie dobieramy indywidualnie w zależności od konkretnego wydarzenia i miejsca jego realizacji. Nasi specjaliści nie tylko zaprojektują dla Państwa system nagłośnienia na dany event, dostarczą i zbudują go na miejscu, ale również będą nadzorować realizację wydarzenia, aby było ono udane od początku aż do końca.

Realizowaliśmy nagłośnienie, a także innego rodzaju usługi, na wielu różnych wydarzeniach, także tych dla prestiżowych klientów. Z referencjami można zapoznać się już teraz na naszej stronie – są one potwierdzeniem, że jesteśmy rzetelnym i godnym zaufania partnerem oraz ekspertami w dziedzinie organizacji wydarzeń pod kątem technicznym.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania czy chcą otrzymać wstępną wycenę naszych usług, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Nasz pracownik będzie mógł wówczas przygotować dla Państwa indywidualną ofertę zgodnie z przekazanymi nam życzeniami.

Art Solutions – nagłośnienie imprez w Warszawie – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!