• DJ

  DJ

  DJ Dex Swoje pierwsze kroki za deck‘ami stawiał na 4-kanałowym mixerze zrobionym przez swojego tatę, a pierwszym klubem w którym…

  Czytaj więcej

 • Prezenterzy muzyczni

  Prezenterzy muzyczni

  Proponujemy prowadzenie imprez przez profesjonalnych prezenterów muzycznych. Odtwarzamy taneczne utwory z lat 70-80-90 w połączeniu ze współczesnymi hitami z list…

  Czytaj więcej

Więcej

Profesjonalny DJ w Warszawie

W Art Solutions nie tylko dbamy o techniczną stronę imprez naszych klientów, ale również jesteśmy gotowi do pomocy w ich uatrakcyjnieniu, aby były one jedyne w swoim rodzaju i niezapomniane. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdują się także usługi prezenterów muzycznych, konferansjerów oraz DJ – Warszawa jest głównym miastem, gdzie są one dostępne, ale również działamy w innych miejscowościach na życzenie klienta. Razem z nami każda impreza będzie udana!

Najlepsi DJ-e tylko u nas

Współpracujemy z najlepszymi prezenterami muzycznymi i DJ-ami, którzy mają wieloletnie doświadczenie i uczestniczyli już w wielu prestiżowych imprezach w całej Polsce – więcej informacji o ich dokonaniach można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Najlepsi dj-e w Warszawie

Nasi DJ i prezenterzy muzyczni to sprawdzony wybór na:

- bankiety firmowe

- gale, kolacje i eleganckie bale

- festyny, pikniki i inne imprezy plenerowe

- imprezy prywatne – wesela, urodziny, rocznice

oraz innego rodzaju imprezy

Jesteśmy wszechstronni i elastyczni

Dopasowujemy się pod względem charakteru oprawy muzycznej do potrzeb naszych klientów oraz do profilu samej imprezy, aby każdy z jej gości mógł bawić się dobrze. Podczas Państwa imprez mogą pojawić się między innymi utwory taneczne z lat siedemdziesiątych, osiemdziesiątych oraz dziewięćdziesiątych, a także współczesne hity. Również organizujemy oprawę w stylu jazz i smooth jazz. Ponadto nasi DJ i prezenterzy dysponują bogatymi kolekcjami tematycznymi, między innymi muzyki hiszpańskiej, włoskie, muzyki tanecznej, muzyki country czy też muzyki biesiadnej. Tak szeroka tama propozycji zadowoli wszystkich z uczestników imprezy.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące muzycznej oprawy wydarzeń razem z naszą firmą, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Będziemy mogli wówczas przekazać wszystkie potrzebne informacje, przygotować wycenę, a także umówić się na spotkanie, podczas którego omówimy wszystkie szczegóły wydarzenia, aby było ono w pełni udane.

Art Solutions – prezenterzy muzyczni, DJ w Warszawie – zachęcamy do skorzystania z naszych usług!